przychodnia jjcapricorn mokotów
 

film

galeria

Cewnikowanie w Warszawie

Jedną z usług, z jakich możesz skorzystać w klinice J.J.Capricorn jest cewnikowanie. Warszawa – to w tym miejscu przeprowadzane jest to badanie podczas którego do jam i zbiorników ciała wprowadza się urządzenie zwane cewnikiem (niewielkiej średnicy rurka). Zwykle cewnik wprowadzany jest naturalnymi drogami naszego ciała w celu badania rozpoznawczego bądź też leczenia, np. w trakcie przepełnienia pęcherza, który trzeba odciążyć. Jest to badanie rutynowe, z którego korzysta coraz więcej osób w różnym wieku, a na terenie stolicy przeprowadzają je specjaliści J.J.Capricorn.

Odpowiednie kwalifikacje i kompetencje pozwolą sprawnie przeprowadzić badanie, którym jest cewnikowanie. Warszawa skupia grono specjalistów J.J.Capricorn, dzięki którym pacjenci mogą liczyć na fachowość i szybką diagnozę po przeprowadzeniu takiej czynności. Najczęściej cewnikuje się główny zbiornik układ moczowego, ale też naczynia krwionośne i serce. To drugie badanie ma na celu ustalenie ciśnienia czy procesu utleniania krwi, a przydaje się także w ustalaniu potencjalnych wad serca, które im wcześniej odkryte, tym wcześniej kontrolowane. Są to jedne z najważniejszych badań profilaktycznych, jakie proponuje placówka.

Cewnikowanie w domu - Warszawa i okolice

Cewnikowanie w domu pacjenta to jedna z usług oferowanych przez naszych lekarzy. Cewnikowanie w domu odbywa się z częstotliwością co 2,3 do 6 lub nawet 8 tygodni. Wszystko zależy od tworzywa, z jakiego zrobiony jest cewnik oraz od stanu pacjenta. Personel medyczny z J.J Capricorn jest przygotowany do stworzenia jałowych warunków w domu pacjenta - tak, aby operacja przebiegła przy zachowaniu najwyższych standardów higieny. Zabieg przeprowadzany jest przy miejscowym znieczuleniu, co niweluje dyskomfort wywołany zabiegiem. Zapraszamy do skonsultowania się z nami w celu umówienia wizyty lekarza na cewnikowanie w domu - Warszawa i miejscowości przybrzeżne.