inne usługi przychodnia jjcapricorn
 

film

galeria

Wizyty domowe – Warszawa


Pogotowie Lekarsko-Pielęgniarskie ZZOZ J.J. Capricorn realizuje wizyty domowe na terenie Warszawy i okolic.

Oferujemy specjalistyczne usługi lekarskie i pielęgniarskie pacjentom, którzy z powodu choroby nie mogą opuścić własnego domu i odwiedzić osobiście przychodni. Świadczymy lekarskie wizyty domowe zarówno u dzieci, jak i osób dorosłych. Polecane wizyty umożliwiają pacjentom korzystanie z profesjonalnych usług medycznych bez konieczności dojazdu do przychodni, co jest szczególnie kłopotliwe w tak dużym mieście, jakim jest Warszawa. Świadczymy lekarskie i pielęgniarskie wizyty domowe po uprzednim uzgodnieniu terminu spotkania z pacjentem drogą telefoniczną. Warszawa, ulica Bukowińska 26B - to dokładny adres naszej przychodni medycznej. Proponowane wizyty lekarzy i pielęgniarek, a także wybrane badania diagnostyczne (badanie ultrasonograficzne, Holter) w domu pacjenta, kierowane są do osób w każdym wieku oraz przewlekle chorych, a które nie wymagają całodobowego leczenia szpitalnego. Zapewniamy szeroki wachlarz usług medycznych w dogodnych dla pacjenta godzinach, rozsądne ceny oraz możliwość wypisania i realizacji recept.

Zakres usług jest bardzo szeroki. Obejmuje:

Pobieranie krwi w domu – Warszawa i okolice

Pobieranie krwi umożliwia przeprowadzenie jednych z najbardziej podstawowych badań diagnostycznych. Dzięki niemu możliwe jest wykrycie chorób oraz szybkie wdrożenie odpowiedniej profilaktyki. Niekiedy jednak dotarcie do laboratorium jest niemożliwe ze względu na stan zdrowia. W niektórych przypadkach miejsce to wywołuje ogromny stres. Dla tych wszystkich oferujemy usługę, jaką jest pobieranie krwi w domu. Warszawa jest miastem, na którego terenie dojedziemy do pacjenta, aby pozyskać materiał do badań.

Nasza oferta jest skierowana do osób starszych. To właśnie dla nich podróż do laboratorium wiąże się często ze zbyt dużym wysiłkiem. Grupą pacjentów, którym dedykujemy nasze usługi, są również osoby, które nie mogą opuszczać domu ze względu na zalecenia lekarza. Należą do nich nie tylko seniorzy, ale także ciężarne kobiety czy przewlekle chorzy. Warto pomyśleć, aby badania wykonywać w ten sposób w przypadku najmłodszych. Dzieci są szczególnie podatne na stres związany z ukłuciem igłą. Własny pokój z całą pewnością jest dużo przyjemniejszą przestrzenią, gdzie może zostać przeprowadzone pobieranie krwi w domu. Warszawa to miasto, w którym wiele osób nie ma czasu na wizytę w laboratorium oraz na stanie w kolejkach. Również dla nich pobieranie krwi w dogodnym miejscu i o ustalonej godzinie jest idealnym rozwiązaniem.

Nasz wykwalifikowany personel po telefonicznym uzgodnieniu terminu dotrze pod wskazany adres, aby pobrać materiał do badań. Dajemy gwarancję miłej i bezstresowej atmosfery, która jest bardzo ważna dla każdego pacjenta.